Udělejte radost rodině, přátelům, kolegům, zaměstnancům, šéfovi.....

Vyšíváme loga, jména, obrázky, motivy, nápisy,  čísla .......


Výšivku lze umístit jak na hotové výrobky - trička, polokošile, čepice a kšiltovky atd., ale i na  rozešité díly oděvů, např. rukávy, kapsy, ...


Možnost objednání textilu od firmy Adler již přejmenováno na https://www.malfini.com/cz/cs, ceny na dotaz

Maximální velikost výšivky: 310 x 210 mm 

Maximální počet  barev: 10

Výhody výšivky

Výšivky dodávají oblečení reprezentativnější vzhled, mají dlouhou životnost a jsou více odolné při praní. Cena výšivky  se vypočítává  z počtu stehů. Další výhodou je, že při opakovaném vyšívání stejného motivu už neplatíte za tvorbu vyšívacího programu.

Nevýhody výšivky

Nevýhodou výšivky je, že nelze vyšívat složité barevné motivy s přechody barev a tenké linky. Aby byla výšivka ještě hezká, je potřeba zachovat minimální tlouštku linky 1 mm. U výšivky je výsledný efekt také ovlivněn strukturou a tvrdostí materiálu. Jednodušeně řešeno, jehla si vždy najde nejmenší cestu odporu a vyšívané detaily mohou lehce odskočit. Pokud logo obsahuje příliš drobné, několikamilimetrové detaily, doporučujeme v některých případech raději zvolit potisk.

Vyšívání se nedoporučuje na některé příliš tenké a jemné materiály - nízkogramážová trička, péřové bundy, funkční a vysoce elastický textil. U těchto materiálů hrozí jejich poškození jehlou.